      1-1/2" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-38P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70
      Sellers Stock ID:
      S757I
      M4U Advert ID:
      673594
      Description
      SAHINLER 1-1/2" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-38P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757I
      1-1/2" NB Pipe Rolls (48.3mm O.D) (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft