      1-1/4" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-32P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70
      NSW, SA, VIC, WA, QLD - Delivers Nationally
      Play Video
      • Ask for More Photos
      Play Video
      Contact Seller
      Confirm with seller if additional costs apply
      Category:
      Section Rollers
      Make:
      HAFCO METALMASTER
      Year:
      Not specified
      Member Since: Sep 2007
      Platinum Member
      Listings: 3961
      Sellers Stock ID:
      S757H
      M4U Advert ID:
      673593
      Description
      SAHINLER 1-1/4" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-32P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757H
      1-1/4" NB Pipe Rolls (42.2mm O.D) (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft