      2" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-51P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm S
      Sellers Stock ID:
      S757J
      M4U Advert ID:
      673595
      Description
      SAHINLER 2" Pipe (NB) Roll Dies HPK80-51P Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757J
      2" NB Pipe Rolls (60.3mm O.D) (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft
      Specifications:
      ORDER CODE: S757J
      MODEL: HPK80-51P
      Rolls (Type): Pipe (NB)
      Tube Roll Size Metric / Imperial - (OD) (mm / Inch): ~
      Pipe Roll Size Metric / Imperial - (NB) (Inch / mm): 2" / 60.3 O.D