      38.1mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-38T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70
      Sellers Stock ID:
      S757C
      M4U Advert ID:
      673590
      Description
      SAHINLER 38.1mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-38T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757C
      38.1mm (1-1/2") Tube Rolls (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft