      50.8mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-51T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70
      Sellers Stock ID:
      S757D
      M4U Advert ID:
      673591
      Description
      SAHINLER 50.8mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-51T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757D
      50.8mm (2") Tube Rolls (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft
      Specifications:
      ORDER CODE: S757D
      MODEL: HPK80-51T
      Rolls (Type): Tube
      Tube Roll Size Metric / Imperial - (OD) (mm / Inch): 50.8 / 2"