      63.5mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-63T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70
      Sellers Stock ID:
      S757E
      M4U Advert ID:
      673592
      Description
      SAHINLER 63.5mm (OD) Tube Roll Dies HPK80-63T Set Of 3 Rolls, Top Roll suits 80mm Shaft, Bottom Roll suits 70mm Shaft Suits Model HPK-80
      CALL NOW AND DO A DEAL! ADD THIS ASSET TO YOUR WORKSHOP
      WE OFFER MACHINERY SOLUTIONS AT AFFORDABLE PRICES.
      Order Code: S757E
      63.5mm (2-1/2") Tube Rolls (Suits Models HPK-80)
      Features:
      Set Of 3 Rolls Top Roll suits 80mm Shaft Bottom Roll suits 70mm Shaft