      Compactor Wheel BEDROCK BACKHOE COMPACTION GROUP 415-450 BACKHOE, 18IN BHCMWG416T-18
      SA, NSW - Delivers Nationally
      • +5
      Contact Seller
      Ask for Price
      Contact this seller for accurate pricing
      Finance Repayment Calculator
      Get a quote from our independent finance provider
      View Instant Finance Quote
      RENT IT NOW, OWN IT LATER.
      Your Alternative Pathway To Ownership.
      LEARN MORE >
      Category:
      Excavator Compaction Wheel
      Make:
      BEDROCK
      Model:
      BACKHOE COMPACTION GROUP 415-450 BACKHOE, 18IN
      No. in Stock
      1
      Year:
      Not specified
      Member Since: Jul 2014
      Platinum Member
      Listings: 1738
      Sellers Stock ID:
      BHCMWG416T-18
      M4U Advert ID:
      Description
      Backhoe Compaction Group for 415 - 450 Backhoe, 18in width, S Pin 50mm & L Pin 45mm