      Compactor Wheel BEDROCK COMPACTION GROUP 7 - 9 TON MINI EXCAVATOR, 18IN ECMWG7T-18
      SA, NSW - Delivers Nationally
      • +5
      Contact Seller
      Ask for Price
      Contact this seller for accurate pricing
      Finance Repayment Calculator
      Get a quote from our independent finance provider
      View Instant Finance Quote
      RENT IT NOW, OWN IT LATER.
      Your Alternative Pathway To Ownership.
      LEARN MORE >
      Category:
      Excavator Compaction Wheel
      Make:
      BEDROCK
      Model:
      COMPACTION GROUP 7 - 9 TON MINI EXCAVATOR, 18IN
      No. in Stock
      1
      Year:
      Not specified
      Member Since: Jul 2014
      Platinum Member
      Listings: 1738
      Sellers Stock ID:
      ECMWG7T-18
      M4U Advert ID:
      Description
      Excavator Compaction Group for 7 - 9 ton Mini Excavator, 18in width, 2 x 50mm Pins
      Fits on CAT 7 - 9 Ton Mini Excavator
      SKU: ECMWG7T-18
      Part Number: 5176989B
      Pin: 2 x 50mm Pins 519-5657B Included
      Center to Center: 305 MM / 12 Inch