      2024 GP CATERPILLAR 307D EB308HD-24-0.23
      Make:
      CATERPILLAR
      Model:
      307D
      Year:
      2024
      Sellers Stock ID:
      EB308HD-24-0.23
      M4U Advert ID:
      Description
      SKU EB308HD-24-0.23
      Width: 619mm / 24in
      Capacity: 0.23 CU M / 0.3 CU YD
      Includes 2 Pins
      Pin Diameter: 50mm