      2024 Other CATERPILLAR 324E EB324CBCL-72-1.52
      SA, NSW - Delivers Nationally
      • +8
      Make:
      CATERPILLAR
      Model:
      324E
      Year:
      2024
      Member Since: Jul 2014
      Platinum Member
      Listings: 1740
      Sellers Stock ID:
      EB324CBCL-72-1.52
      M4U Advert ID:
      Description
      72" EXCAVATOR CLEANING BUCKET FITS CAT 324E 329E EXCAVATOR
      SKU EB324CBCL-72-1.52
      Cleaning Bucket fits CAT 324E 329E
      72” Wide
      Width: 1800mm / 72in
      Includes 2 Pins
      Pin Diameter: 90mm