      GP BEDROCK 324D EB324CBHD-24-0.52
      SA, NSW - Delivers Nationally
      • +5
      Make:
      BEDROCK
      Model:
      324D
      Year:
      Not specified
      Sellers Stock ID:
      EB324CBHD-24-0.52
      M4U Advert ID:
      Description
      24in Heavy Duty Excavator Bucket fits CAT 324D/E,326/D2/F,329D/E,330D2/F,335F Excavator
      SKU EB324CBHD-24-0.52
      CAT 324D/E,326/D2/F,329D/E,330D2/F,335F, HEAVY-DUTY (24-IN X 0.52-CU M, 3 teeth). 2 x 90mm Pins, CB Linkage
      Width: 610 MM / 24 in
      Capacity: 0.52 CU m
      Pin: 2 X 90mm 2343931B Included
      Teeth: 3 Teeth Included
      Ear to Ear: 352 MM / 13.86 in
      Head to Head: 484.9 MM / 19.09 in