      Other BEDROCK 330/350/370/380 EBJD330-10042HD
      SA, NSW - Delivers Nationally
      • +5
      Contact Seller
      Ask for Price
      Contact this seller for accurate pricing
      Finance Repayment Calculator
      Get a quote from our independent finance provider
      View Instant Finance Quote
      RENT IT NOW, OWN IT LATER.
      Your Alternative Pathway To Ownership.
      LEARN MORE >
      Category:
      Excavator Bucket
      Make:
      BEDROCK
      Model:
      330/350/370/380
      No. in Stock
      1
      Year:
      Not specified
      Member Since: Jul 2014
      Platinum Member
      Listings: 1738
      Sellers Stock ID:
      EBJD330-10042HD
      M4U Advert ID:
      Description
      John Deere, Hitachi 330/350/370/380, 42in, 4 teeth, 100mm Pins, HD bucket, 1.17 CU M
      SKU: EBJD330-10042HD
      • Width: 1050 MM / 42 in
      • Capacity: 1.71 CU m/ 1.54 CU YD
      • Pin: 2 X 100mm pins included
      • Teeth: 4 teeth included
      • Ear to ear: 420 mm / 16.53 in
      • Center to center: 585 mm / 23.03 in